Hakkımızda

Aksantaş Yapı Mühendislik Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA

Betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahip Aksantaş Yapı Mühendislik Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak, Bina teknolojilerinin hızla gelişmesi sonucu, mekanik sistemlerin taahhüt işlerinin, profesyonel firmalar tarafından yürütülmesi gerekliliği oluşmuştur.

Bu gereklilik üzerine Aksantaş Yapı Mühendislik Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ; İnşaat sektöründe verilen tüm hizmetlerde güçlü kadrosu ile betonarme yapılar ile birlikte ısıtma¸ soğutma¸ havalandırma¸ mekanik tesisat ve yangın söndürme sistemleri uygulamalarında, kurucusunun ulusal ve uluslararası projelerdeki edinmiş olduğu tecrübeler ısığında hizmet vermek amacı ile hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, endüstiriyel tesisler vb. tüm projelerin taahhüdünü yerine getirmek üzere uygulama ve danışmanlık faaliyetlerine başlamıştır.

İşbirliği yapmaktan ve mekanik projelerinize hizmet ve çözüm üretmekten mutluluk duyacağımızı belirterek birlikte çalışmak dileklerimizle…

Misyonumuz

Daha kaliteli bir yasam sunmak ve müşterilerinin ilk tercihi olmak için, dinamik ve alanındaki tecrübeli kadrosu ve kurumsal kimliğinin felsefesi doğrultusunda yasal ve ahlaka uygun bir şekilde projelere değer katmaktır.

Vizyonumuz

Zorlu ve değişken piyasa koşullarında, teknoloji ve bilimden yararlanarak müşterimize uygun maliyette etkin ve hatasız çözümleri gözle görünür bir fark yaratarak, gerek Yurt içi, gerek Yurt dışında adından söz edilen ve güven duyulan bir mekanik taahhüt firmaları arasında yer almaktır.

Kalite Politikamız

Vermiş olduğu hizmetlerin kalitesini, güvenirliğini ulusal ve uluslararası standartlara ve normlara uygunluğunu, müşteri memnuniyetinin ve başarının anahtarı olarak görmektedir. Bu yüzden, yönetim politikalarını, çevreci yaklaşımıyla ve yapım metotları bir rehber olarak benimsenmiştir. Kalite uzun vadede ödüllendirilen bir kazanım olmakla beraber projelerimizdeki övünç kaynağımızdır.